safirbet

Safirbet

En İyi 10 Korku Filmi

Korku filmi seviyorsanız mutlaka bu En iyin 10 korku filmi izlemeniz gerekir. İzlerken gerileceğiniz ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağınız harika film seçeneklerini bulabilirsiniz.

En İyi 10 Korku Filmi
Korku filmi seviyorsanız mutlaka bu En iyin 10 korku filmi izlemeniz gerekir. İzlerken gerileceğiniz ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağınız harika film seçeneklerini bulabilirsiniz.
1. Paranormal Activity
Seri halinde çekilen korku filminin ilk serisi 2007 yılında vizyona girmiş ve akıllarda büyük bir yer edinmiştir. Sevgilisini çocukluğundan beri rahatsız eden kötü varlığı kamera ve ses kayıt cihazı ile kayıt eden bir ailenin yaşadıkları anlatılıyor.
2. Elm Sokağındaki Kabus
Seriler halinde çekilen korku filmi, en iyi korku filmleri arasında yer alıyor. Filmde mahallede yakılarak öldürülen Freddy intikam için geri döner. İntikam almak için gençlerin rüyalarına girerek onları uykularında vahşi bir şekilde öldürmeye başlar. Rüyada ölürsen gerçek hayatta da ölürsün.
3. Halka
Ortada bir kaset var ve bu kaseti izleyen herkes 7 gün içinde ölüyor. Seri halinde çekinen halka filminde kaseti izleyenler için artık çok geçtir, hepsi tek tek ölecek yada olayların nedenini bulmak için sadece 7 günleri olacak.
4. Çığlık
Korku filmleri arasında yerini alan çığlık, lise öğrencisi Casey’in başından geçen olayları konu alıyor. Filmde adete kedi fare oyunu oynanıyor, Casey ve seri kati arasında çözülmesi gereken olayları gerilerek izleyeceksiniz.
5. Kapan
En iyi korku filmleri arasında yer alan Kapan, Chris’in sevgisinin ailesini ziyarete gitmesi ile başlıyor. Film ilerledikçe büyük bir tuzak içinde olduğunu fark eden Chirs bu tuzaktan kurtulmak için büyük bir mücadelenin içine giriyor.
6. Peşimdeki Şeytan
Son yılların en iyi korku filmleri arsında bulunan Peşimdeki şeytan takipçilerinden kurtulmaya çalışan gençlerin hikayesini konu alıyor.
7. O (İT)
Gizemli kasabada çocuklar ve gizemli palyaçonun hikayesinin anlatıldığı film en iyi korku filmleri arasında yer alıyor.
8. Karabasan
En büyük korkunuza karşı mücadeleyi en iyi şekilde anlatan Karabasan, çocuğunu tek başına büyütmeye çalışan bir anne ve oğlunun hikayesini konu alıyor.
9. Ruhlar Bölgesi
3 çocuklu bir ailenin yeni bir eve taşınması ile başlarına gelen garip olayların anlatıldığı Ruhlar bölgesi izlemeniz gereken korku filmleri arasında yerini alıyor.
10. Şeytan
Sinema tarihinin en fazla ses getiren filmi Şeytan 12 yaşında bir kızın garip davranışları sonucu ailenin Rahip çağırması ile içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

safirbet

Kapalı