safirbet

Safirbet

Bütün Serisi İzlenilmesi Gereken 9 Film

Seri filmler en fazla hayran kitlesine sahip olan filmler arasında yer almaktadır.

Seri filmler en fazla hayran kitlesine sahip olan filmler arasında yer almaktadır. Film severler için mutlaka bütün serisi izlenilmesi gereken 9 film önerisi sayesinde kaçırdığınız filmleri izleme şansına sahip olabilirsiniz.
1. Baba
Mafya filmlerini seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken bir film serisi Baba. 1940 ve 1950li yıllarda Amerika’da yaşayan İtalyan bir ailenin hikayesinin anlatıldığı harika bir film serisi.
2. Testere
Korku filmi seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken bir film Testere. Filmde kendine ait bir felsefeye sahip seri katil kurbanlarına yaşamın ne kadar değerli olduğunu farklı biçimde anlatmasını konu alıyor. Filmi izlerken hem gerilecek hem de büyük sürprizler yaşayacaksınız.
3. Harry Porter
Fantastik film severler için seriler halinde bulunan Harry Porter mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor. Filmde geçmişi bir sır olan Harry’nin büyücülük okulunda başına gelenler anlatılıyor.
4. Yüzüklerin Efendisi
Gişe rekorları kıran ve serileri ile büyük yankı uyandıran Yüzüklerin efendisi, amcasının kendisine emanet ettiği yüzüğün başına neler açabileceğinden habersiz olan Frodo’nun başından geçenleri konu alıyor.
5. Örümcek Adam
Süper kahraman filmleri arasında en çok hayrana sahip Örümcek adam serisi olan filmler arasında yer alıyor. Örümcek adam çizgi roman karakterinin sinemaya uyarlanması sonucu ortaya çıkmıştır.
6. Geleceğe Dönüş
Fantastik komedi türünde olan geleceğe dönüş, çılgın bir profesörün icat ettiği zaman makinesi ile 1955li yıllara giden gencin hikayesini konu alıyor.
7. Matrix
Yaşanan gerçek ve yaşamın ötesinde olan gerçeklik, acaba hangisi gerçek. Serisi ile kendine hayran bırakan Matrix farklı konusu ile mutlaka izlemeniz gereken seri filmler arasında yer alıyor.
8. Terminatör
Yeryüzü artık robotlar tarafından yönetilmektedir. Robotların tek isteği daha güçlü olmak, bunun için geçmişi değiştirmeye karar veriler. Bu sayede gelecek kendi istedikleri gibi olacaktır. Geleceğe giderek insanlığın direniş sembolünü daha doğmadan öldürmeye karar verirler. Seriler halinde olan mutlaka izlenmeniz gereken bir film.
9. Yıldız Savaşları
En fazla hayran kitlesine sahip ve en yüksek başarı elde eden fantastik film Yıldız savaşları serilerini izlemeniz gereken filmler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

safirbet

Kapalı