safirbet

Safirbet

Başak Burcu İnsanını 50 Metre Öteden Tanıyabilmenizi Sağlayacak 8 Özelliği

İşte başak burcu insanını 80 metrede öteden bile tanımanızı sağlayacak özellikleri;

Toprak elementinin güzide burçlarından biriside hiç şüphesiz, başak burcudur. Eğer hayatınızda bir başak burcu varsa, ne demek istediğimizi anlamanız zor olmayacaktır. Kendine has pek çok özelliği bulunan başaklar, bazen şaşırtıp bazen sinir etseler de, oldukça sevimli ve eğlencelidirler. İşte başak burcu insanını 80 metrede öteden bile tanımanızı sağlayacak özellikleri;
1-Titiz Olmalarıyla Nam Salmışlardır!
Nerede titizlik hastalığıyla nam salmış birisini duyarsanız, bilin ki o bir başak burcudur. Başak burçları, temizlik ve düzen konusunda çok hassastırlar. Özellikle kişisel yaşam alanlarının temizliğine oldukça önem verirler. Bu yüzden çoğu başak, tek yaşamayı tercih eder. Çünkü kişisel alanında şahit olabileceği en ufak bir düzensizlik, onun çileden çıkması için yeterlidir.
2-Ne Kadar Güçlü Görünseler De, Çok Duygusaldırlar
Başak burçları, üzüntülerini dışarıya yansıtmaktan ve güçsüz görünmekten nefret ederler. İçi içini yese de bir başak burcunu kahkahalar atarken görebilirsiniz. Dert anlatmayı pek sevmeyen başaklar, gizemli bir hava yaratmaktan da oldukça hoşlanırlar.
3-En Pratik Zekâ Başaklarda!
Başak burçları, pratik bir zekâya sahiptir. Öyle ki bazen çevresindekileri bile şaşırtabilir bu durum. Olayları çabucak çözümleyebilme yeteneğine sahip olan başaklar, her dert için kesinlikle bir çare bulabilir.
4-Zor Beğenirler!
Başak burcu, mükemmeliyetçi bir burçtur. Yani, başak burcuna bir şeyi beğendirmek oldukça zordur. Öyle ki, bir şey ne kadar kusursuz olursa olsun, başak burcu mutlaka bir kusur bulur.
5-Dakiktirler
Eğer başak burcuyla bir randevuya çıkacaksanız, unutmamalısınız ki başak burçları oldukça dakiktirler. Beklemekten ve bekletmekten nefret ederler. Hatta öyle ki, başak burçları geç kalmamak için oldukça erken hazırlanıp, randevu yerine birkaç dakika erken giderler.
6-Hırs mı? Başaktan sorulur!
Başak burcunun hazmedemeyeceği bir şey varsa oda başarısızlıktır. Oldukça hırslı olan başaklar, istediği şeyi elde edene kadar uğraşırlar.
7-Eğlencelidirler
Bir başak burcuyla sıkılmak imkânsızdır. Eğlenmeyi oldukça seven başaklar, eğlendirmeye de bayılırlar. Kaliteli bir mizah anlayışına sahiptirler. Şakaları, esprileri severler. Her zaman enerjiktirler ve girdikleri her ortama uyum sağlayabilirler.
8-Huysuzdurlar
Ne kadar pozitif, enerjik ve eğlenceli olsalar da, başaklar oldukça huysuzdurlar. Hoşlarına gitmeyen bir şey olduğu zaman anında tepki gösterirler. Bir başak burcunu memnun edebilmek, çoğu zaman zorlayıcıdır. Bu yüzden başak burçları, çevresindeki insanlarla sık sık ufak tartışmalar yaşarlar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

safirbet

Kapalı